ZNIKNIJ  X

Strona używa plików cookies w celach analitycznych (statystyka) oraz w celu informowania o plikach cookies.

AKTUALNOŚCI

O MNIE KSIĘGA GOŚCI PLIKI GALERIA SPRZEDAŻ KONTAKT LINKI
MAPY
COUNTER-STRIKE: SOURCE
cs_arcticstorm
cs_cityride
de_arcticstorm
de_deepspace
de_spaceship_fy
COUNTER-STRIKE
cs_snowhidingplace
HALF-LIFE
dm_parking
floracomplex
understation

Copyright © 2003-2022
Webdesign: Frozen Mind

KOMIKSY
WSPARCIE
MOJE PROFILE
Portfolio
Facebook
Allegro
Steam Community

WSTĘP

Witaj na mojej stronie. Nazywam się Artur Dorian Schmidt, choć część osób zna mnie jako "Frozen Mind", dawniej "(-[PREDATOR]-)". Początkowo strona skupiała się na mojej twórczości map, czy raczej dodatkowych plansz do gier (zwłaszcza Counter-Strike: Source) na silniku Source. Pojawiło się także opowiadanie postapokaliptyczne "Pyły pustkowi". Oprócz tego istnieje dział "Galeria" bogaty w różnego rodzaju zdjęcia, obrazki i zrzutki. Zachęcam też do wpisywania się do księgi gości. To zapewni stronie szybszy rozwój.

Ogólnie celem tego portalu jest przede wszystkim powszechne udostpępnienie obiektów (najczęściej plików) nad którymi pracowałem. Mam nadzieję, że komuś się przydadzą oraz zostaną użyte zgodnie z zasadami prawa jak i kultury. W dodatku jest tu też sporo informacji na mój temat, które pomogą zrozumieć sens całego przedsięwzięcia.

Strona jest w dalszym ciągu rozbudowywana, dlatego w przypadku znalezienia jakiegokolwiek błędu, prosiłbym o kontakt. Wszelkie sugestie, uwagi i opinie są także bardzo mile widziane. Dzięki temu razem stworzymy lepsze jutro :) .

Mam nadzieję, że znajdziesz w zasobach to, czego szukasz. Życzę miłego przeglądania.


NEWSY:

1 , 2 , 3 ... 8

#76: Graficzne podsumowanie 2023 roku

22.01.2024

Rok 2023 za pasem, więc tradycyjnie aktualizacja zdjęć i zrzutek. Tym razem 151 plików, większość jak zwykle z działu zrzutek. Pojawiają się moje dwa stare tematy, jak ArmA 3 czy Divinity: Original Sin 2, jednak pozostałe zrzutki to Pathfinder: Kingmaker, Ready or Not, Guardians of the Galaxy, Transport Fever, The Expanse, Fallout 76 oraz Baldur’s Gate 3. Starałem się nie wrzucać spoilerów, więc część ciekawych zrzutek została na moim dysku.

Dodałem także trochę grafik wygenerowanych przez Image Creator dotyczących frakcji LAW, czyli post-apo oraz fantastyki w czasie grania w sesje Warhammer Fantasy. Mam nadzieję, że nie będą zawadzać. Rozpiska kategorii dodanych obrazów:

- Grafika komputerowa - 44,
- Humor - 9,
- Lokacje - 3,
- Los Alamos - 11,
- Inne - 3,
- Militaria - 1,
- Natura - 2,
- Screeny - 78.


WIĘCEJ

#75: Porządkowa wrzutka

01.11.2022

W ramach synchronizacji kopii zapasowych znalazłem dotychczas niepublikowane zdjęcia i zrzutki. Razem wyszło 48 sztuk:

- Inne - 2,
- Lokacje - 4,
- Natura - 2,
- Screeny - 40.WIĘCEJ

#74: Kolejna porcja zdjęć - półrocze 2022

13.08.2022

Wrzuciłem 55 zdjęć z pierwszej połowy 2022 roku. Tym razem dominującą kategorią są lokacje. W przypadku screenów dotyczyły tylko trzech gier - Borderlands: Pre-Sequel, Mad Max oraz ArmA 3.

- Humor - 3,
- Inne - 3,
- Lokacje - 30,
- Natura - 3,
- Screeny - 16.

WIĘCEJ

#73: Graficzne podsumowanie 2021 i 2020 roku

27.12.2021

Seria 158 zdjęć i obrazków podsumowująca rok 2020 oraz 2021. Był to czas pandemicznej niepewności, choć w branży geodezyjnej pojawiało się wystarczająco dużo zadań, by być przez nie mocno pochłoniętym. Poza dodaniem poniższych zdjęć, poprawiłem też kilka błędów i funkcji.

- Humor - 8,
- Inne - 4,
- Lokacje - 21,
- Militaria - 1,
- Natura - 4,
- Osobiste - 5,
- Screeny - 115.

WIĘCEJ

#72: Graficzne podsumowanie 2019 roku

08.03.2020

Kolejna paczka graficzna 106 zdjęć i obrazków z roku 2019, a także parę pominiętych z 2018 i kilka z 2020:

- Humor - 5,
- Inne - 7,
- Lokacje - 18,
- Militaria - 5,
- Natura - 4,
- Osobiste - 5,
- Screeny - 62.

WIĘCEJ

#71: Graficzne podsumowanie 2018 roku

18.06.2019

Po utracie nośnika z przygotowywaną paczką aktualizacji wrzucam z opóźnieniem uzupełnienie o 14 zdjęć z 2018 roku:

- Humor - 4,
- Inne - 4,
- Lokacje - 5,
- Militaria - 1.

WIĘCEJ

#70: Koncept gry fantastyki post-apokaliptycznej

27.07.2018

Napisany przeze mnie koncept gry osadzonej w klimatach fantastyki post-apokaliptycznej jest dostępny do zakupu. Dokument jest w formie elektronicznej napisany w języku angielskim. Dostępna jest także wersja do podglądu.

WIĘCEJ

#69: Oficjalne logo LAW

31.05.2018

Oficjalne logo Los Alamos Warriors w formie wektorowej zostało opublikowane w sklepie z koszulkami oraz akcesoriami "Spreadshirt". Od teraz każdy może wesprzeć inicjatywę wybierając koszulkę z logo frakcji. Być może w przyszłości pojawią się też koszulki ze szkicami bohaterów LAW.

WIĘCEJ

#68: Janusze piwowarstwa

29.04.2018

W ubiegłym roku koncern X prowadził loterię promocyjna o nazwie "Złote w Tyskim". Przyznam, że niczym typowy piwny Janusz, pokusiłem się o parę puszek i butelek, w których faktycznie były kapsle z wygraną i dawało się je wymienić, niemal do ostatniego kapsla, który miałem. Niemal, ponieważ w ostatni miesiąc terminu wymiany (w wymienionych sklepach) odwiedziłem trzy sklepy w dwóch różnych miejscowościach i wszędzie powiedzieli mi, że nie mogą wymienić, ponieważ już zostali rozliczeni z tej loterii. To był ostatni miesiąc WYMIANY, lecz piwa KUPIONE w tym miesiącu nie kwalifikowały się już do promocji. Pozostało mi więc skontaktować się z organizatorem. Oczywiście, jak na XXI wiek przystało, jedyną formą reklamacji jest list polecony lub osobista wizyta.

W momencie pomysłu napisania takiego listu byłem świadom, iż jego wysłanie będzie oznaczało dla mnie stratę. Pokusiłem się jednak z ciekawości, cóż taki koncern poczyni. Przedstawiłem dokładnie sprawę podając sklepy, w których odmówiono mi wymiany oraz powód. Nie dodałem kapsla do listu, ponieważ była to reklamacja dotycząca sposobu potraktowania mnie.

W odpowiedzi koncern w ogóle nie odniósł się do mojej sprawy, poza napisaniem o NEGATYWNYM rozpatrzeniu reklamacji ze względu na... brak kapsla! Oczywiście, kapsel więc odesłałem w kolejnym opłacalnym liście poleconym i pytając o rekompensatę za straty z tytułu reklamowania. Oczywiście, jak na koncern przystało, odpisali listem poleconym Poczty Polskiej... z puszką piwa w środku, która przeżyła na sobie wszelkie rozczarowania pracowników Poczty wynikające z niekorzystnych warunków pracy i niskiej płacy. Strach otwierać, ponieważ puszka może te emocje przekazać dalej. Oczywiście, przesyłanie cieczy, w dodatku alkoholu, listem poleconym nie jest zapewne zgodne z regulaminem Poczty.

Przyznam, że takiej cebuli to się nie spodziewałem. Na szczęście koperta była wyposażona w folię bąbelkową z dziurą, choć spodziewałem się brązowej koperty z recyklingu. Była także odpowiedź pisemna: tym razem reklamacja opisana jako rozpatrzona pozytywnie!

#67: Wirtualne rzeźby oraz pomniki 3D

31.03.2018

Od kilku miesięcy intensywnie pracowałem nad moim nowym projektem dotyczącym trójwymiarowej wizualizacji pomników i rzeźb z okolic Koszalina. Efektem tych prac jest nowa strona dostępna pod adresem pomniki.froz.eu.

Aktualnie adres froz.eu będzie prowadził do Portalu, który daje możliwość wyboru jednego z kilku prowadzonych przeze mnie serwisów.

Strona domowa jest więc dostępna pod innym adresem, tj. home.froz.eu.

Obie nowe strony nie są w finalnej wersji. Znajdują się też na nich reklamy Google’a.

WIĘCEJ

1 , 2 , 3 ... 8